Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 50598901 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50598901 12 Inch Defrost Heater Electric 325 Watt - Victory
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50598901 |
| Manufacturer Part # | 50598901 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Weight | 0.7 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50598901 Defrost Heater 115v 325w, 12" X 15-1/4", Victory
