Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket reach-in refrigerators.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 50597906 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50597906 25 Inch Wire Shelf Gray Epoxy - Commercial Refrigeration
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50597906 |
| Manufacturer Part # | 50597906 |
| Height | 0.5" |
| Width | 25" |
| Depth | 25" |
| Weight | 6.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50597906 Refrigeration Shelf Gray Epoxy, 25" W X 25" D, 5/16" Frame 1/8" Wires 1/2" Spacing 2 Supports
