Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket solid wire and vented shelving.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 50597902 solid wire and vented shelving
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50597902 25 Inch Wire Shelf Zinc with 2 Supports and 3/4 Inch Spacing
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50597902 |
| Manufacturer Part # | 50597902 |
| Height | 0.25" |
| Width | 25" |
| Depth | 25" |
| Weight | 5.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50597902 Wire Shelf Zinc 25" W X 25" D 2 Supports, 3/4" Spacing 5/16" Frame, Victory/raetone
