Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Howard aftermarket solid wire and vented shelving.
- Engineered to match existing Howard units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Howard 50597706 solid wire and vented shelving
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Howard 50597706 21-5/8 Inch Wire Shelf Epoxy Coated White Steel
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50597706 |
| Manufacturer Part # | 50597706 |
| Height | 0.5" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 25" |
| Weight | 4.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50597706 Wire Shelf 21-5/8" Wide X 25-1/8" Long, Epoxy Coated White, Victory
