RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory reach-in freezers.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50597602 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50597602 8 Inch Coil Evaporator for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50597602 |
| Manufacturer Part # | 50597602 |
| Height | 4.63" |
| Width | 8" |
| Depth | 27.88" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50597602 Coil Evaporator
