- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Victory 50596902 23-1/2 Inch X 58 Inch Door Gasket Type R Rubber Gray Snap Mount
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50596902 |
| Manufacturer Part # | 50596902 |
| Height | 1.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50596902 [ 23-1/2" X 58" ] [rubber ] [ Type R], [9/16" Mag] 1 3/8" Base 3/4" High, Gray [snap Mount], Victory, Ar-47-55 Faa 2d-57sd Ra1d7pt Rs-1d-s6 Rs-3d-s7.
