Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket reach-in refrigerators.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 50596901 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50596901 23-1/2 Inch X 28-1/4 Inch Door Gasket Type R Rubber Grey Snap-in Mount
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50596901 |
| Manufacturer Part # | 50596901 |
| Height | 1.75" |
| Width | 6" |
| Depth | 22" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50596901 [ 23-1/2" X 28-1/4" ] [rubber ] [ Type R], [9/16" Mag ] 1-3/8" Base 3/4" High, Grey [snap-in Mount], Victory Af22sghd Ra-2d-s7.
