RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 50587 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 50587 14 Inch Electric Heating Element Stainless Steel
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 50587 |
| Manufacturer Part # | 50587 |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 50587 Wldmt Htg Ele 380v 17kw 536es
