RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory reach-in freezers.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50575006 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50575006 5.95 Inch Caster for Acrs Rigid - Stainless Steel
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50575006 |
| Manufacturer Part # | 50575006 |
| Height | 3.7" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 2.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50575006 Caster For Acrs Rigid
