RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland other white china dinnerware.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 5056329 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 5056329 1 Inch Stainless Steel Safety Temperature Limit Mechanical Cutoff
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 5056329 |
| Manufacturer Part # | 5056329 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 5056329 Safety Temperature Limit Er 340