Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 5054D 6.95Inch Fan Guard Motor Aluminum for HVAC Operations
Item:
#1484534
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 5054D |
| Manufacturer Part # | 5054D |
| Height | 2.15" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 5054D 6.95Inch Fan Guard Motor Aluminum for HVAC Operations
$49.57
Unit price
/
Unavailable
