Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 50540-0 7.15 Inch Zj1 Wheel OEM for Commercial Equipment
Item:
#1510405
Technical details
| Manufacturer | Penn Barry |
|---|---|
| Model Number | 50540-0 |
| Manufacturer Part # | 50540-0 |
| Height | 2.15" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 50540-0 7.15 Inch Zj1 Wheel OEM for Commercial Equipment
$29.74
Unit price
/
Unavailable
