Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 505212.45 5 Inch Solenoid Valve Stainless Steel Automated Fluid Control
Item:
#1507074
Technical details
| Manufacturer | Miwe America, Llc |
|---|---|
| Model Number | 505212.45 |
| Manufacturer Part # | 505212.45 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 505212.45 5 Inch Solenoid Valve Stainless Steel Automated Fluid Control
$229.59
Unit price
/
Unavailable
