RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg steam tables and food wells.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 50504 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 50504 10 Inch Electric Pot with Drain for Ss8 Model
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 50504 |
| Manufacturer Part # | 50504 |
| Height | 8.25" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 50504 Pot For Ss8 With Drain 8-1/4" Id 10-1/16" Od, Wells, Consider Complete Warmer, #76-1085 120v 450w, #76-1086 208/240v 450w
