RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 505-120B commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 505-120B 1.25 Inch Terminal Block Assembly Freezer with Durable Thermoplastic
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 505-120B |
| Manufacturer Part # | 505-120B |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 505-120B Terminal Block Assembly Freezer