RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 504836 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 504836 1 Inch OEM Belt Wrap for Conveyor Equipment
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 504836 |
| Manufacturer Part # | 504836 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 504836 Belt Wrap