RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 50461 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 50461 5.65 Inch Control Assembly Gas OEM with 8 Set Points
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 50461 |
| Manufacturer Part # | 50461 |
| Height | 3.2" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 50461 Cntrl Assy 8 Stpt Zephe /g
