Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 504344 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 504344 3-1/4 Inch Axial Fan Electric Steel Black
| Fits with Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 504344 |
| Manufacturer Part # | 504344 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 504344 Axial Fan 115v 9w Color Black Country Hungary Depth, 1-1/2" Length 3-1/4" Material Steel Rotation, Clockwise Fan Blade Screw Cntr 2-13/16" Terminals Wire, Leads Voltage 115v Ac Wattage 9 Weight .84lb Width, 3-1/4"
