RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge -504324 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge -504324 12 Inch Heater Upper Dh5f Commercial Stainless Steel Unit
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | -504324 |
| Manufacturer Part # | -504324 |
| Height | 1.9" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge -504324 Heater Upper Dh5f 333 Dh5h3wn
