RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 504-146B commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 504-146B Supply Cord 3.3 Inch durable power cable for Beverage Air units
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 504-146B |
| Manufacturer Part # | 504-146B |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 504-146B Supply Cord
