FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 503985 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 503985 9 Inch Right Angle Motor 1/17hp Electric OEM
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 503985 |
| Manufacturer Part # | 503985 |
| Height | 7" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 503985 Motor 1/17hp Right Angle
