RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield steam tables and food wells.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 50397 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 50397 3/4 Inch Element Clip for Wells Food Warmer
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 50397 |
| Manufacturer Part # | 50397 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 50397 Element Clip 3/4" Long, Wells Food Warmer
