RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg steam tables and food wells.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 50391 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 50391 10-1/16 Inch Diameter Pot with Bottom Mount Studs
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 50391 |
| Manufacturer Part # | 50391 |
| Height | 8" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 50391 Pot For Ss8 No Drain 8-1/4" Id 10-1/16" Od With Bottom, Mount Studs., Wells
