RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 5037 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 5037 9.25 Inch electric Tank Heater with stainless steel construction
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 5037 |
| Manufacturer Part # | 5037 |
| Height | 4" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 5037 Tank Heater 240v 3500w
