RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion aftermarket thermometers.
- Engineered to match existing Champion units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Champion 503668 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 503668 Thermometer 0 to 250 Deg F Stainless Steel Dial Mpt Bulb with Durable Construction
| Fits with Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 503668 |
| Manufacturer Part # | 503668 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 503668 Thermometer 0-250 Deg F 2" Dial 3/8" Mpt 1" Bulb, Champion Cg1 Cg2 Cg4 Cg6
