Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket reach-in freezers.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 50356401 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50356401 Gasket 1 Inch x 62 3/16 Inch Food Grade Rubber
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50356401 |
| Manufacturer Part # | 50356401 |
| Height | 4" |
| Width | 1" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 3.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50356401 Gasket Ref 25 1/8 X 62 3 /16