Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket reach-in refrigerators.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 50356301 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50356301 25-1/8 Inch Rubber Door Gasket Blue for Refrigerator Sr47 Half Door
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50356301 |
| Manufacturer Part # | 50356301 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 30.5" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50356301 [ 25-1/8" X 30-3/8" ] [rubber ] [ Type R], [9/16" Mag ] 1-3/8" Base 3/4" High, Blue [snap-in Mount], Victory, Refrigerator Sr47 Half Door
