Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air aftermarket heat lamps.
- Engineered to match existing Marshall Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Marshall Air 503477 heat lamps
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 503477 36 Inch T8 Bulb 25w Commercial Lighting Durable Glass
| Fits with Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 503477 |
| Manufacturer Part # | 503477 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 503477 T8 Bulb 25w
