Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim commercial food preparation blender parts and accessories.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 503173 commercial food preparation blender parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 503173 2.5 Inch Blending Assembly Waring Blender HPB 270 MNB 142
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 503173 |
| Manufacturer Part # | 503173 |
| Height | 2.38" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 503173 Complete Blending Assembly, Waring Blender Hpb 270 Mnb 142
