RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5031689R commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam 5031689R 3.35 Inch 2 Port Valve Solenoid Electric Stainless Steel with Flow
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5031689R |
| Manufacturer Part # | 5031689R |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5031689R Valve Solenoid 2 Port 120v 1.1l/m W/ P
