RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5031615 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 5031615 9 Inch Stainless Steel Arm Solenoid Rotary with High Torque
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5031615 |
| Manufacturer Part # | 5031615 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5031615 Arm Solenoid Rotary