RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5031429 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 5031429 5.8 Inch Steel Regulation Valve 25 to 75 PSI NPT Female Connection
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5031429 |
| Manufacturer Part # | 5031429 |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 2.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5031429 Reg 25 75 Psi 1/2npt Fem Ale Se