RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Marshall Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Marshall Air 503139 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 503139 1.75 Inch Thermostat Commercial Cooking Equipment
| Fits with Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 503139 |
| Manufacturer Part # | 503139 |
| Height | 4" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 503139 Thermostat 350 530deg F
