RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5031356 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 5031356 3.25 Inch Insul Housing Top Polymer Material Black Finish
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5031356 |
| Manufacturer Part # | 5031356 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5031356 Insul Housing Top