RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints ice machine parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 5031090 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 5031090 Valve Water Solenoid 120v 3/4"nps White
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 5031090 |
| Manufacturer Part # | 5031090 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 5031090 Valve Water Solenoid 120v 3/4"nps White
