Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 503077 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 503077 2 1/8 Inch Blade Assembly to Fit Fmp 222-1311 and 222-1223 Stainless Steel
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 503077 |
| Manufacturer Part # | 503077 |
| Height | 2.13" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 503077 Material Stainless Steel, Length 2 1/8", 54 Mm, Width 2", 51 Mm, Thread 3/4"-24, Note Used On Fmp# 222-1311 & Used With Fmp# 222-1223
