RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon 50306007 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon 50306007 5 mm Diameter Pin 40 mm Length Durable Alloy Steel
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | 50306007 |
| Manufacturer Part # | 50306007 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon 50306007 Pin 5 X 40
