RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 5030437 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 5030437 4.9 Inch Board Ctrl with Four Channel Flavor Control
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 5030437 |
| Manufacturer Part # | 5030437 |
| Height | 1.9" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 5030437 Board Ctrl 4 Flavor Fm
