RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 503-710-BS walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 503-710-BS 14 Inch Black Shelf Assembly Corrosion-Resistant Steel
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 503-710-BS |
| Manufacturer Part # | 503-710-BS |
| Height | 3" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 503-710-BS 10'' Shelf Assy Hoam36 Blk
