RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 503-235B prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 503-235B Lamp Holder 1 Inch OEM Component for T8 Fluorescent Lamps
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 503-235B |
| Manufacturer Part # | 503-235B |
| Height | 0.45" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 503-235B Lamp Holder T8