RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 503-056A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 503-056A 0.75Inch LED Indicator Light Green Commercial Use
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 503-056A |
| Manufacturer Part # | 503-056A |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 503-056A Power Light Green
