RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 503-053A-- commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 503-053A-- 1.5 Inch Lamp Beverage Air 25W with Glass - OEM
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 503-053A-- |
| Manufacturer Part # | 503-053A-- |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 503-053A-- 25w Lamp Beverage Air