Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 419702-1 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 419702-1 18 1/2 Inch Fry Filter Stainless Steel Efficient Oil Management
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 419702-1 |
| Manufacturer Part # | 419702-1 |
| Height | 7" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 9.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 419702-1 Fry Filter 18 1/2x23
