Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 419600 5.75 Inch Cam Lift T Hinge Stainless Steel OEM
Item:
#1203377
Technical details
| Manufacturer | Thermo Kool |
|---|---|
| Model Number | 419600 |
| Manufacturer Part # | 419600 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 419600 5.75 Inch Cam Lift T Hinge Stainless Steel OEM
$160.11
Unit price
/
Unavailable
