RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart sauce pots and stock pots.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 419358-000G1 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 419358-000G1 1 Inch Harness Wire to Electrical Connections
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 419358-000G1 |
| Manufacturer Part # | 419358-000G1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 419358-000G1 Harness Wire Rs Millivo Lt