- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 419003 1/2 Inch ID Hose Assembly 46 Inch Durable Rubber
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 419003 |
| Manufacturer Part # | 419003 |
| Height | 2.85" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 419003 Hose Assy 1/2"id X 46"l
