RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart -418523 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart -418523 19 Inch Fryer Crumb Screen with Stainless Steel Construction
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | -418523 |
| Manufacturer Part # | -418523 |
| Height | 0.12" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 7.52" |
| Weight | 5.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart -418523 Fryer Crumb Screen 19" X 13.5", Vulcan
