RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 4182 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 4182 4 Inch Electrode Pilot Ignition System with Hardware
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 4182 |
| Manufacturer Part # | 4182 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 4182 Electrode Pilot Ign. Incl. Hdwre