RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 4181 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 4181 4.5 Inch Pilot Igniter Gas Component with Two 20 Wires
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 4181 |
| Manufacturer Part # | 4181 |
| Height | 1.1" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 4181 Pilot Igniter W/two 20 Wires
