Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco hot dog equipment.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 4181-04 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 4181-04 Washer .75 Inch ID 1.188 Inch OD Stainless Steel
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 4181-04 |
| Manufacturer Part # | 4181-04 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 4181-04 Washer S/s .75 Id 1.188 Od .0